Majutus ja toitlustamine
​Kalandus ja merendus
​Aiandus ​Poolsaare külad
Muu

Külaelu

Tagasi
17/01/2017 05:25  Tee-ehituseks annetuste kogumine
 | Uudis on aegunud: 05/31/2017 05:00
"Vaatamata sellele, et valdav enamus tee kasutajatest on Jumindal asuva RMK puhkeala külalised, turistid ja harrastuskalamehed, on külaelanikud otsustanud isiklikult panustada," selgitab projekti eestvedaja, Koerrneeme talu peremees Janek Teinlum. "Meie tee seisukord on põhjustanud lisaks mitmetele ohtlikele olukordadele liikluses ka täiendavaid kulutusi autode remondile, tolm ja muda ilusat Lahemaa rahvusparki ei kaunista."

Otsus panustada 1/3 tee-ehituseks vajaliku summa ulatuses on tehtud teadlikult, et muuta elukeskkond turvalisemaks ja tänapäevasemaks, Teinlumi sõnul annetab nii mõnigi külaelanik tee-ehituseks, loobudes samal ajal millestki muust talle eluliselt olulisest. 

Kuusalu vallavolikogu on vastu võtnud 2017. aasta eelarve, kuhu on planeeritud teine osa ehk 2/3 tee-ehituseks vajalikust summast. 
 
ÜLESKUTSE: Kui sulle läheb korda Juminda küla algatus ja soovid olla protsessis osaline, siis saad seda teha, jagades külarahva üleskutset annetuste kogumiseks või tehes annetuse MTÜ Juminda Külaselts arveldusarvele EE522200221026473131.
 

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi
 Kirikuteated (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Külaelu (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Kuulutused (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad