Majutus ja toitlustamine
​Kalandus ja merendus
​Aiandus ​Poolsaare külad
Muu

Külaelu

Tagasi
06/11/2017 13:00  NOVEMBER: Üritused Leesi rahvamajas
 | Uudis on aegunud: 11/30/2017 06:00
Ülevaade novembris Leesi rahvamajas toimuvatest üritustest
 
Kolmapäeval, 8. novembril kell 18 KUUSALU VALLA ÜLDPLANEERINGU ESKIISLAHENDUSE AVALIK VÄLJAPANEK JA AVALIK ARUTELU, suunatud Tsitre, Muuksi, Pudisoo, Pedaspea, Kolga-Aabla, Kiiu-Aabla, Leesi, Tammistu, Juminda, Tapurla, Virve, Hara, Suurpea, Pärispea, Viinistu, Turbuneeme, Kasispea, Vihasoo, Tammispea küladele. Eskiislahendusega (s.o. esialgse tööversiooniga) saab tutvuda 19.10-20.11.2017 Kuusalu valla kodulehel ning vallavalitsuse ruumides Kuusalu alevik, Kuusalu tee 35A ning Kuusalu vallavalitsuse Loksa teeninduspunktis (Loksa linn, Papli tn 2, II korrus). 

Eskiislahenduse avalikud arutelud korraldab vallavalitsus piirkonniti. Arutlusele tulevad piirkonnas asuvate külade varasemad ettepanekud ning küsimused, samuti vaadatakse üle laiemalt kogu valla üldplaneering.

Aruteludele on oodatud kõik huvilised, aga eelkõige antud piirkonna elanikud, kinnistute omanikud. Osaleda on lubanud ka keskkonnaameti ning maanteeameti esindajad.

Ettepanekuid ja küsimusi üldplaneeringu põhilahenduse koostamiseks saab kuni 30.11.2017 esitada kirjalikult Kuusalu vallavalitsusele (Kuusalu tee 35B, Kuusalu alevik, 74601 Harjumaa, e-posti aadress vallavalitsus@kuusalu.ee). Täiendav teave Kadi Raudla (e-post kadi.raudla@kuusalu.ee, tel 6066379).

Reedel, 10. novembril kell 19 MÄLUMÄNG, pühendatud isadepäevale. Neljaliikmelise võistkonna osalustasu 6 eurot.

Laupäeval, 11. novembril kell 11 LASTEHOMMIK. Kuna 12. november on isadepäev, siis seekordsel lastehommikul meisterdatakse kõik koos midagi isadele. Lastele tuleb appi Signe Pajula Tapurlast. Nagu ikka süüakse pärast meisterdamist pannkooke. Juminda poolsaare lastele sissepääs tasuta, kaugemalt tulijatele 2 eurot. Täpsem teave tel 5114254 (Kristina).
 
Laupäeval, 11. novembril kell 18 KINOÕHTU. Linastub "Björn Borg ja McEnroe" - see on film spordiajaloo ühest suuremast legendist, tennisist Björn Borgist, ning tema tähtsaimast rivaalist, noorest ja andekast John McEnroest, ja nende ajaloolisest duellist Wimbledoni turniiril. See on lugu kahe mehe legendiks saamisest ja hinnast, mis neil selle eest tuli maksta. 1980. aasta erakordselt vihmasel suvel ootasid kõik maailma tennise esinumbri Björn Borgi viiendat võitu Wimbledoni turniiril. Vaid vähesed teadsid, et alles 24-aastane Borg oli tegelikult lähedal läbipõlemisele, ta oli väsinud ja tujutu. Samal ajal oli 20-aastane John McEnroe täis enesekindlust ja valmis oma endist suurimat eeskuju troonilt tõukama. Pilet 4 eurot.
 
Laupäeval, 18. novembril kell 21 TANTSUÕHTU. Mõnusaid eestikeelseid tantsulugusid mängib ansambel Kaks Korda Kuus. Avatud baar. Sissepääs 5 eurot.
 
Pühapäeval, 26. novembril kell 11 RANNAKEELE TUND, teemaks mardi- ja kadrikombed, lauldakse teemakohaseid laule. Kõik õppimise ja rääkimise huvilised on oodatud!

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi
 Kirikuteated (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Külaelu (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Kuulutused (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad